FK System povrchové úpravy s.r.o. 384 zobrazení

Povrchové úpravy
  • Celkem pozic 0 pozice/pozic
  • Stručný popis činnosti Povrchové úpravy
  • Adresa (místo práce) Brno Řečkovice
  • Adresa zaměstnavatele (může být odlišná od místa práce) Karásek 2244/1c

O společnosti

Historie

Rodinnou firmu založil v roce 1989 František Kalný. Nejprve provozoval činnost vedle svého hlavního zaměstnání. V roce 1992 ukončil zaměstnanecký poměr a plně se začal věnovat firmě fungující na právní formě fyzické osoby. Z počátku zaměstnával pouze několik pracovníků a spolu realizovali provádění povrchových úprav montážním způsobem pomocí mobilních pracovišť. Ještě za studií začali ve firmě pracovat oba synové. Od roku 1993 Ing. Petr Kalný a od roku 1997 Ing. Pavel Kalný.

V roce 1994 nastal prudký rozvoj a firma zaujala vedoucí postavení na českém trhu v oblasti moření a pasivace legovaných antikorozních ocelí a neustálým rozšiřováním kapacit a inovací technologií si toto postavení upevňuje. V roce 1996 společnost získala výhradní zastoupení a distribuční práva pro ČR a SR k mořícím prostředkům značky ANTOX. K původnímu zaměření firmy, provádění povrchových úprav na montážích, přibývají činnosti prováděné ve vlastních provozovnách v Brně. Od roku 1997 moření legovaných antikorozních i běžných uhlíkových ocelí a od roku 1998 tryskání nerezových povrchů balotinou.

Jako záruka kvality poskytovaných služeb je v roce 1997 zaregistrována ochranná známka FK system. Počátkem roku 2002 se firma stěhuje do vlastního areálu v Modřicích, kde je mimo technické kanceláře také sklad mořících přípravků zn. ANTOX a pracoviště pro tryskání nerezových povrchů.

K 1. 1. 2006 byla firma transformována na společnost s. r. o. a od poloviny roku 2007, kdy odchází zakladatel firmy František Kalný do částečného důchodu, funguje pod marketingově vhodnějším názvem FK system – povrchové úpravy, s.r.o.

Firma dlouhodobě směřovala k vysněnému cíli. Vybudování moderního areálu pro poskytování služeb v oblasti povrchových úprav. Příprava a plánování trvalo přes 3 roky. Intenzivně se na projektu začalo pracovat v letech 2016 a 2017. Počátkem roku 2018 proběhla výběrová řízení na dodavatele stavby a technologií. Vlastní stavební práce byly zahájeny v červnu 2018 a stavba byla dokončena v září 2019. V říjnu téhož roku byl zahájený zkušební provoz a v březnu 2020 proběhla úspěšná kolaudace.

Tím se završila 30letá cesta od založení firmy prakticky z ničeho, pouze s odbornými znalostmi, cílevědomostí a touhou něco dokázat, až po současný stav. Tedy bezvadně fungující moderní firmu s vlastním špičkovým technickým a technologickým zázemím, umožňujícím dosahovat maximální kvalitu práce, prakticky neomezenou kapacitou a pracovními podmínkami splňujícími nejpřísnější kritéria.

Díky týmu nadšených a odborně zdatných zaměstnanců na všech pozicích hledíme také do budoucna s velkým optimismem. Je zajištěno i pokračování rodinné tradice. Ve firmě pracuje již třetí generace – Ing. Richard Kalný.

Kontaktujte nás

https://www.pracebrigadybrno.cz/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e47fc
Spravujeme facebookovou skupinu s nabídkami práce na Brněnsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Brně a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Brigády na Brněnsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v brněnském regionu.

Požadavky na práci

Nabídka zaměstnání pro pracovníky, kteří mají specifické požadavky na pracovní podmínky.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Brněnsku, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z Brna a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

Jak napsat motivační dopis

Všechny články, Rady a tipy

Jak napsat motivační dopis Motivační dopis je dokument, který doprovází váš životopis a má za cíl upoutat pozornost personalisty a...

Číst více >

Hledáte novou práci?

Všechny články

Hledám novou práci Hledání práce může být náročné a vyžadovat hodně času a úsilí. Existuje mnoho kroků, které musí uchazeč...

Číst více >

Příprava na pohovor

Rady a tipy

Jak se připravit na pohovor Během pohovoru je cílem personalisty získat co nejvíce informací o vás, vašich zkušenostech, schopnostech, a...

Číst více >

FB skupiny pro Brno a okolí

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do regionálních FB skupin V Brně spravujeme řadu facebookových skupin, která pomohou lidem z Brna a okolních obcí...

Číst více >

Nejlepší překladatelé a tlumočníci v Brně a okolí

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Jak vybrat v Brně nejlepšího překladatele či tlumočníka... Často jsou firemní HR manažeři pověřeni úkolem, vybrat pro dlouhodobou spolupráci vhodného...

Číst více >

Studium a výuka jazyků v Brně

Všechny články, Dění ve městě

Kde se v Brně učí nejlépe jazyky ... V Brně působí velká řada jazykových škol a soukromých lektorů, kteří vám...

Číst více >

Nabídky práce na Brněnsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

Práce v místě bydliště z.s.
zapsaný spolek
mistni-prace.webnode.cz
info@pracebrigadybrno.cz