O nás

Informace o provozovateli

Internetovou službu Práce Brigády Brno.cz spravuje gdi, s.r.o. –  specialista na online marketing a největší český provozovatel jazykových portálů v České republice a na Slovensku. Internetové projekty budujeme již od roku 2001. 

Přivedeme zaměstnance z Facebooku

Hlavním benefitem inzerce u nás je, že váš inzerát dáme (bez vaší další práce) opakovaně do mnoha brněnských facebookových skupin. Inzerát tak osloví Brňany, kteří by sice uvítali změnu zaměstnání, ale sami aktivně práci ještě nehledají. Propagace pracovní pozice přes Facebook v regionálních skupinách má efekt podobný inzerci v městském časopisu; jen s daleko nižšími náklady. Jak vám pomůžeme využít Facebook k získání nových zaměstnanců se dozvíte v krátkém 4 minutovém videu.

 

Video Facebook

Na Facebooku kromě vlastních pracovních skupin provozujeme také stránku českých jazykových škol a lektorů, stránku slovenských jazykových škol a lektorů a českých překladatelů a tlumočníků. Moderujeme skupiny pro studenty jazyků v České republice i na Slovensku. Skupiny jsou otevřeny všem zájemcům o studium a udržování cizího jazyka.

Další obory činnosti

Společnost gdi, s.r.o. se zabývá také hodnocením jazykových škol a překladatelských firem. Bezplatně doporučuje výborné jazykové školy a překladatele, kteří jsou nejlépe hodnoceni svými klienty. Budeme rádi, když vám nejen tento pracovní portál, ale i další naše projekty pro firemní sféru přinesou užitek.

GDPR

Máme zpracovánu problematiku ochrany osobních údajů již od roku 2011, od kdy jsme zaregistrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod reg. č. 00041545. Proto máme kompetence k práci s osobními údaji žadatelů o práci a plníme předpisy GDPR. Máme také zkušenosti s internetovým marketingem a sociálními sítěmi. Jsme kompetentním partnerem při hledání nových zaměstnanců. 

Spravujeme facebookovou skupinu s nabídkami práce na Brněnsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Brně a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Brigády na Brněnsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v brněnském regionu.

Práce pro specifické skupiny pracovníků

Nabídka pracovních míst pro specifické skupiny zaměstnanců, které mají určité časové, zdravotní či jazykové omezení.

Požadavky na práci

Nabídka zaměstnání pro pracovníky, kteří mají specifické požadavky na pracovní podmínky.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Brněnsku, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z Brna a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

FB skupiny pro Brno a okolí

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do regionálních FB skupin V Brně spravujeme řadu facebookových skupin, která pomohou lidem z Brna a okolních obcí...

Číst více >

Nejlepší překladatelé a tlumočníci v Brně a okolí

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Jak vybrat v Brně nejlepšího překladatele či tlumočníka... Často jsou firemní HR manažeři pověřeni úkolem, vybrat pro dlouhodobou spolupráci vhodného...

Číst více >

Studium a výuka jazyků v Brně

Všechny články, Dění ve městě

Kde se v Brně učí nejlépe jazyky ... V Brně působí velká řada jazykových škol a soukromých lektorů, kteří vám...

Číst více >

Nabídky práce na Brněnsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

gdi, s.r.o.
+420 516 116 545
www.gdi.cz
info@pracebrigadybrno.cz