SMS finance, a.s. 56 zobrazení

poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů

SMS finance, a.s.

poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů
  • Celkem pozic 1 pozice/pozic
  • Stručný popis činnosti poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů
  • Adresa (místo práce) Brno Štýřice
  • Adresa zaměstnavatele (může být odlišná od místa práce) AZ TOWER, Pražákova 1008/69 639 00 Brno – Štýřice

O společnosti

Jsme českou nezávislou poradenskou společností s celorepublikovou působností. Od r. 2001 poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů. Své poradce vedeme k zabezpečování komplexních služeb a vytváření dlouhodobých rovnovážných partnerských vztahů s klientem na bázi vzájemné výhodnosti. K tomuto účelu jsme navázali spolupráci s většinou českých pojišťoven a  institucí s nabídkou produktů bankovního, resp. investičního charakteru, z níž mohou naši poradci zcela SVOBODNĚ tvořit řešení potřeb a cílů svých klientů.

Naše poradce vedeme k tomu, aby klientům přestali radit a místo toho se naučili jim naslouchat a srozumitelně s nimi komunikovat. Vycházíme z toho, že klient nejlépe ví, co potřebuje, a umí poradci popsat, jak by měl jeho život vypadat v případě nenadálé události, nebo i v opačném případě, když se mu podaří splnit si své sny. Klient obvykle ledacos o pojištění či investování ví, jen tomu díky působení dezinformačních kampaní nerozumí.

Nespornou výhodou našich poradců také je, že mohou klientovi sestavit řešení z prakticky neomezené nabídky produktů. Tímto přístupem se zásadně lišíme od konkurenčních společností, u nichž slovo nezávislost funguje jen na papíře.

 

Jsme dobří, i když to na billboardy nepíšeme

Součástí naší filozofie je, že upřednostňujeme investice do kvality poradenství před reklamními kampaněmi. Ačkoliv objemem produkce, počtem poradců či klientů patříme mezi největší a nejvýznamnější pojišťovací makléře v ČR, s naším jménem se můžete setkat zpravidla jen tehdy, když o nás a o naší práci hovoří naši klienti.

Kontaktujte nás

https://www.pracebrigadybrno.cz/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ee0a2
Spravujeme facebookovou skupinu s nabídkami práce na Brněnsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Brně a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Brigády na Brněnsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v brněnském regionu.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Brněnsku, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z Brna a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

FB skupiny pro Brno a okolí

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do regionálních FB skupin V Brně spravujeme řadu facebookových skupin, která pomohou lidem z Brna a okolních obcí...

Číst více >

Nejlepší překladatelé a tlumočníci v Brně a okolí

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Jak vybrat v Brně nejlepšího překladatele či tlumočníka... Často jsou firemní HR manažeři pověřeni úkolem, vybrat pro dlouhodobou spolupráci vhodného...

Číst více >

Studium a výuka jazyků v Brně

Všechny články, Dění ve městě

Kde se v Brně učí nejlépe jazyky ... V Brně působí velká řada jazykových škol a soukromých lektorů, kteří vám...

Číst více >

Nabídky práce na Brněnsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

gdi, s.r.o.
+420 516 116 545
www.gdi.cz
info@pracebrigadybrno.cz