MAXPROGRES, s.r.o. 290 zobrazení

Zabezpečovací technologie

MAXPROGRES, s.r.o.

Zabezpečovací technologie
  • Celkem pozic 0 pozice/pozic
  • Stručný popis činnosti Zabezpečovací technologie
  • Adresa (místo práce) Brno Horní Heršpice
  • Adresa zaměstnavatele (může být odlišná od místa práce) Traťová 1, Brno 619 00

O společnosti

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. byla založena v srpnu 1996 a v průběhu svého působení na trhu prošla progresivním vývojem.

Nabízíme především zabezpečovací technologie, ale i další tzv. doplňkové slaboproudé technologie. Zároveň poskytujeme kompletní dodávky těchto technologií, a to od návrhu, přes projekt a realizaci po následný 24 hodinový záruční a pozáruční servis.

Zákazníkům je k dispozici telefonický “hotline” a elektronická aplikace HelpDesk na platformě SAP – vše také v režimu 24/365.

Ve všech nabízených činnostech patříme ke špičce v oboru.

Tvoříme profesionální a dynamický tým, který zvládá náročné a rozmanité projekty vyžadující vysokou odbornost. Důraz klademe především na kvalitu, a to jak v nabízených produktech, tak i v poskytovaných službách. Kvalita a odbornost je zabezpečena pravidelnými školeními od výrobců těchto nabízených technologií.

Klademe vysoký důraz na ochranu veškerých informací, které souvisejí s plněním zakázek. Společnosti bylo vydáno osvědčení o tom, že je způsobilá zabezpečit ochranu utajovaných informací až do stupně utajení “Tajné”, včetně zajištění bezpečnosti informačního systému nakládajícího s utajovanými informacemi, který byl také certifikován NBÚ do stupně utajení “Tajné”. Zároveň je u většiny pracovníků prověřena osobnostní způsobilost podle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti.

S odkazem na bezpečnost zpracovávaných informací je ve společnosti zaveden systém managementu bezpečnosti informací ČSN ISO/IEC 27001:2014, který dokazuje, že nakládáme s informacemi v souladu s mezinárodními normami a chráníme je před zneužitím i ztrátou.

Dále máme zaveden systém managementu kvality dle standardů ISO 9001:2015, který je pravidelně reauditován. Prostřednictvím managementu kvality se zaměřujeme na ty činnosti, které mají vliv na spokojenost zákazníka a splnění jeho požadavků a očekávání, neboť ISO 9001:2015 vychází z procesního řízení s důrazem na dosažení cílů, neustálé zlepšování a větší zapojení vrcholového vedení.

Naším hlavním posláním je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní, spolehlivé a profesionální služby ve všech oblastech. K vysoké odbornosti a profesionalitě zároveň přidáváme etickou stránku chování společnosti a jejich zaměstnanců.

S našimi obchodními partnery se snažíme udržovat osobní vztahy podložené seriózním jednáním. Našim cílem je vždy nalézt pro klienta to nejvhodnější řešení, které bude plně splňovat jeho požadavky.

Kontaktujte nás

https://www.pracebrigadybrno.cz/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f291d
Spravujeme facebookovou skupinu s nabídkami práce na Brněnsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Brně a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Brigády na Brněnsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v brněnském regionu.

Práce pro specifické skupiny pracovníků

Nabídka pracovních míst pro specifické skupiny zaměstnanců, které mají určité časové, zdravotní či jazykové omezení.

Požadavky na práci

Nabídka zaměstnání pro pracovníky, kteří mají specifické požadavky na pracovní podmínky.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Brněnsku, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z Brna a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

Jak napsat motivační dopis

Všechny články, Rady a tipy

Jak napsat motivační dopis Motivační dopis je dokument, který doprovází váš životopis a má za cíl upoutat pozornost personalisty a...

Číst více >

Hledáte novou práci?

Všechny články

Hledám novou práci Hledání práce může být náročné a vyžadovat hodně času a úsilí. Existuje mnoho kroků, které musí uchazeč...

Číst více >

Příprava na pohovor

Rady a tipy

Jak se připravit na pohovor Během pohovoru je cílem personalisty získat co nejvíce informací o vás, vašich zkušenostech, schopnostech, a...

Číst více >

FB skupiny pro Brno a okolí

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do regionálních FB skupin V Brně spravujeme řadu facebookových skupin, která pomohou lidem z Brna a okolních obcí...

Číst více >

Nejlepší překladatelé a tlumočníci v Brně a okolí

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Jak vybrat v Brně nejlepšího překladatele či tlumočníka... Často jsou firemní HR manažeři pověřeni úkolem, vybrat pro dlouhodobou spolupráci vhodného...

Číst více >

Studium a výuka jazyků v Brně

Všechny články, Dění ve městě

Kde se v Brně učí nejlépe jazyky ... V Brně působí velká řada jazykových škol a soukromých lektorů, kteří vám...

Číst více >

Nabídky práce na Brněnsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

Práce v místě bydliště z.s.
zapsaný spolek
mistni-prace.webnode.cz
info@pracebrigadybrno.cz